“ Všechny jsme stejné ve své jinakosti... ”

Reference

 

Moc děkuji za sobotní seminář. Jste všechny skvělé a díky moc za rady a práci, co vše děláte pro ostatní maminky a ženy, abychom byly lepší, autentické a pracovaly na sobě. Ale je mi jasné, že tu vlastní kuchařku, jak vše zvládat si musíme každá ujasnit sama dle své nátury. Mějte se moc hezky a někdy na viděnou.

 - Markéta -

 

Velice vám děkuji za Váš čas, informace a způsob podání publiku. Semináře byly úžasné a to hlavně díky Vám! Vím, že hledat práci po rodičovské dovolené bude náročné, ale po několika hodinách strávených s Vámi již vím, jak postupovat a stres, obavy či nevědomost jsou pasé. Již teď vím, jaké kroky mi pomohou, abych se vnitřně uklidnila a správně jednala. A za to vám moc děkuji!
 
- Petra -
 
Oba semináře byly pro mně úžasným posunutím v dalším hledání nového zaměstnání po osmileté rodičovské dovolené a poznáním skvělých Inspiromatek", které vyzařují "nakažlivým" optimismem, že bude lépe :-)
 
- Zuzka -
 

Inspirokavárny  mě dodaly energii a pozvedly sebevědomí po rodičovské dovolené. Teď s chutí a elánem píši životopis. Doufám, že moje snaha a snaha kouček Inspiromatek bude v brzké době dovršena úspěchem - úspěšným pohovorem a novým zaměstnáním.

- Iveta -

 

 

co